21/10

Запрошуємо на нашу затишну і важливу подію!

Головна

​​SWAP PARTY 3 - Vinyl and clothes edition!✨

Дуже щасливі, що навіть в такі непрості умови ми з Львівським Муніципальним Центром можемо проводити нашу затишну і важливу подію – Swap😊

Тема цього разу – вініли і одяг! Ними і обмінюватимемось👔

Swap – концепт далеко не новий, але не дуже розповсюджений.
Дослівний переклад слова – обмін. В ньому і є головна суть концепції. У кожної людини є предмети, котрі вона не використовує: бабусині платівки, що вже багато років припадають пилюкою на горищі чи подарована книжка, яку все ніяк не хочеться читати. Продати – важко, просто віддати – шкода. Наш захід – це чудова можливість дати цим предметам друге життя, бо для когось іншого Ваша річ може бути дуже потрібною.

Swap – це не просто барахолка. Ми бачимо велику проблему сучасності у культурі захламлення. Люди звикли до прибільшення речей навколо себе. На купівлю нових речей люди витрачають гроші, а те, що лежить без діла – переважно викидають. Ми хочемо запропонувати Вам альтернативу. На нашій вечірці не буде касових апаратів. Головна валюта – ваші речі.

Цього разу також запрошуємо дуже особливих гостей – проект Ясна Річ, що лише тиждень тому повернулися з німецького проєкту – Rethinking Consumption. Наші друзі залюбки розкажуть Вам про те, як свопи проходять в усьому світі і більше про свій проект! 

❗ВАЖЛИВО❗

У зв’язку із карантинними обмеженнями правила свопу дещо міняються.

– Усі відвідувачі свопу мають бути вакцинованими, або мати негативний ПЛР тест.

– Учасники події (люди, які потребуватимуть виділеного місця для представлення своїх речей) мають обов’язково попередити. Наші контактні дані на сайті можна знайти у розділі Контакти.

До зустрічі на вул. Стефаника, 11 о 16:00!