Мийка вінілів

Головна

Мийка вінілів

Періодична мийка платівок необхідна, адже пил може збиратись глибоко в канавках, звідки не так просто його вичистити, а звучання платівки це істотно погіршує. Нові платівки також не завжди в ідеальному стані. Після заводу на них може лишатись поверхневий бруд, стружка та  дуже часто заводське пакування передбачає лише паперові конверти, а не антистатичні, що пришвидшує появу пошкоджень на платівці.

Способи мийки платівки

Ручний спосіб. Для цього способу продають багато різних рідин для миття платівок (деякі форуми навіть рекомендують засіб для миття посуду, але це вже дуже ризиковано). Суть в тому, щоб водою з рідиною помити платівку, промити водою, а потім витерти.

Мінуси такої мийки: доволі довгий і складний процес; часто рідна для миття має в складі спирт, який може зіпсувати платівку; складно захистити яблуко платівки.

Вакуумна мийка. Платівка ставиться на мийку, наноситься спеціальна рідина, розподіляється щіточкою по всій платівці і тоді вакуум втягує рідину разом із пилом з канавок. Спосіб доволі дієвий для очищення поверхневого бруду та бруду на незначній глибині канавок.

Мінуси такої мийки: недостатньо глибоке проникнення вглиб канавок.

Ультразвукова мийка. Найбільш безпечний та якісний спосіб помити платівку, адже за допомогою ультразвукових випромінювачів   водою видаляється бруд з платівки, а потім в такий же спосіб платівка просушується. Тож для очищення не використовуються жодні механічні засоби, що береже платівку від пошкоджень.

В нашому магазині ми пропонуємо послугу мийки на ультразвуковій мийці Klaudio за допомогою ультразвукових випромінювачів сумарною потужністю 200 Вт та виключно чистою водою без додаткових розчинів, та на вакуумній мийці Pro-Ject.
Ціна мийки на вакуумній мийці- 95 грн (у вартість не включено новий внутрішній конверт)
Ціна мийки на ультразвуковій мийці- 170 грн (у вартість не включено новий внутрішній конверт)

    Замовити послугу