05/06

Серія акустичних систем Emit від Dynaudio – ідеальний початок для аудіофіла

Головна

Серія акустичних систем Emit від Dynaudio - ідеальний початок для аудіофіла

ХТО Б МІГ ПОДУМАТИ, ЩО “ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ” МОЖЕ БУТИ ТАКИМ ХОРОШИМ?

Незважаючи на те, що Dynaudio Emit відносяться до початкового цінового сегменту, їх звучання по праву заслуговує найвищого місця на відповідному рівні.
Ця серія чудово підійде для Hi-Fi системи завдяки можливості підключення практично будь-якого підсилювача і невибагливості з точки зору розташування в приміщенні.

У Dynaudio Emit використовуються високотехнологічні динаміки, вироблені цією ж компанією. Як і в інших модельних рядах Dynaudio, динаміки серії Emit були сконструйовані таким чином, щоб оптимально працювати у всіх можливих сферах застосування даних акустичних систем, що призвело до отримання такого рівня звучання, яке перевершує інших конкурентів даного цінового діапазону.

До серії Emit входять моделі: М10, М20, М30, М15 С.

М10 – найбільш компактна модель серії Emit, що ідеально підходить для приміщень середнього та невеликого розмірів і тих випадків, коли простір обмежений. Також це ідеальне рішення для першого знайомства зі світом High-End і реалістичним звучанням Dynaudio. Якщо Emit M10 – це двері в світ High-End, то М20 – перша сходинка, яка наблизить вас до High-End звучання.

Щоб бути кращим, потрібно перевершувати кращих.

Саме це колонки Emit M10 зробили в груповому тесті журналу “What Hi-Fi?” – і ось результати:

Недоліки: Немає
Рейтинг: П’ять зірок
Конкуренти: Далеко позаду

“Універсальність, прозорість, енергія, точність, масштаб і гучність: все це є у Emit M10 в найвищому ступені”.
“Ці універсальні колонки мають характеристики, які можна очікувати тільки від більш дорогої техніки”.
“Конкурентам Emit M10 довелося задовільнятися чотиризірковому рейтингу”.

У груповому тесті М10 порівнювалися з колонками, які раніше отримали 5 зірок за версією “What Hi-Fi?” – однак, почувши, як звучать М10, журналу довелося переглянути свою думку.

Можна написати ще дуже багато технічних характеристик та особливостей і довго обговорювати їх, але “золоті вуха” – це міф і ніхто не народжується із здатністю, яка дозволяє з першого погляду визначити, що робить одну акустику кращу чи гіршу від іншої. Це вимагає практики та уваги. А найголовніше – акустику потрібно слухати і тільки тоді можна підібрати щось для себе.