23/08

“Fuck It I Love You” & “The Greatest” Лани Дель Рей: кліп відразу на дві пісні

Головна

"Fuck It I Love You" & "The Greatest" Лани Дель Рей: кліп відразу на дві пісні

В передостанній день літа, 30 серпня, вийде один з найочікуваніших альбомів цього року – “Norman Fucking Rockwell!” Лани Дель Рей. Запис і зведення тривали майже рік і в підтримку альбому було випущено 4 сингли: «Mariners Apartment Complex», «Venice Bitch», «hope is a dangerous thing for a woman like me to have — but i have it» і кавер-версія треку «Doin’ Time» гурту Sublime.

А вчора відбулась прем’єра нового кліпу одразу на дві пісні: “Fuck It I Love you” та “The Greatest”. Як зазвичай, атмосфера ностальгії, прекрасна і приємна картинка пейзажу і води, з якою справді гармоніюють неонові відтінки. Відео триває 9 хвилин, але ти не зважаєш на час, ти просто спостерігаєш за Ланою, яка то малює картину, то займається серфінгом, то просто співає.  Що цікаво – кліп розпочинається і завершується вінілом, самим процесом запису, тому поціновувачі оцінять такий задум.

Альбом включатиме 14 треків:

Norman Fucking Rockwell
Mariners Apartment Complex
Venice Bitch
Fuck It I Love You
Doin’ Time
Love Song
Cinnamon Girl
How To Disappear
California
The Next Best American Record
The Greatest
Bartender
Happiness Is A Butterfly
hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but I have it

Також дещо раніше співачка випустила трейлер до альбому, в якому фігурують і кадри з відеокліпу, і з процесу зйомок, а також звучать уривки попередніх пісень.