23/10

«Епічний» джаз Вашингтона Камасі

Головна

«Епічний» джаз Вашингтона Камасі

Камасі Вашингтон – композитор-саксофоніст, який перш за все відомий своєю співпрацею зі Snoop Dogg, Flying Lotus, Mos Def та участю в записі альбому Kendrick Lamar – «To Pimp A Butterfly». «The Epic» – дебютний альбом Камасі Вашингтона, що в 2015-му році пронизав музичний світ своїм неймовірним трьох-годинним джазовим полотном.
Але не шукайте хіп-хопових мотивів на «The Epic» – альбом приверне вашу увагу навіть якщо раніше ви не цікавились джазом. Якщо ви переживаєте, що три години для одного альбому – це надто довго, мусимо вас запевнити, що скучно не буде. Адже магію біг-бенду там доповнюють госпельний хор, струнна секція, перкусії, а саме́ різноманіття звуку балансує на стиках spiritual, swing, fusion джазу, бопу та фанку.

© The Vinyl Factory, Kamasi Washington, The Epic Vinyl Record Box Set, Photography Michael Wilkin

 

Ще перед самим прослуховуванням Камасі створює очікування, що в руках у вас дещо особливе – до цього розташовує і «епічна» назва альбому, і чарівна «космічна» обкладинка, і сам громіздкий бокс-сет. Адже він включає в себе три вініли в червоному, чорному та золотому конвертах, що доповнюються графічними вкладеннями. Малюнки там знаходяться теж не просто так, вони призначені глибше занурити вас у загадкову міфологію альбому. Вініловий бокс-сет «The Epic» – це не просто музичний альбом, це твір мистецтва, що своїм композиційним наповненням та графічним оформленням заслужить місце серед вінілів на вашій поличці.