04/10

Pro-Ject презентував нову лінійку програвачів Debut Evolution

Головна

Pro-Ject презентував нову лінійку програвачів Debut Evolution

Час для еволюції. Pro-Ject використав дизайн найпопулярнішого програвача та вдосконалив кожен його аспект. Результат – неймовірно вишуканий продукт.

ОСНОВНІ ПОКРАЩЕННЯ

Підвіска
Покращена підвіска двигуна.
Дебют Carbon EVO має нову підвіску двигуна. Вдосконалений старий дизайн, для зменшення вібрації краще, ніж раніше.

Металеві ніжки
Демпфіровані та регульовані по висоті.
Новий дебют Carbon Evo стоїть на трьох регульованих по висоті амортизованих алюмінієвих ніжках, щоб гарантувати ідеальну підставку.

1,7 кг диск
Важка сталь і демпфірований ТПЕ.
Додане кільце TПE (термопластичний еластомер) на внутрішній стороні диску. Результат – ще тихіша і безшумна робота з меншим тремтінням.


 

 

Еволюція

Дебют Carbon EVO фокусується на основних аспектах, завдяки яким програвач звучить чудово. Технічно правильний дизайн – експертна майстерність – виготовлена ​​вручну в ЄС. Цей програвач створений, щоб прослужити вам все життя!


Перероблена підвіска двигуна

Спираючись на багаторічний досвід та технології,  у Debut Carbon EVO використано демпфуючі техніки програвачів із вищого класу лінійок Pro-Ject. Дивлячись на більш досконалі конструкції демпфування TПE та сандвіч-конструкції з високою масою, Pro-Ject зміг запропонувати нове рішення для двигуна та підвіски для Debut Carbon EVO.

 


Контроль швидкості відтворення

Окрім можливості без особливих зусиль змінювати швидкість обертання одним натисканням кнопки, швидкість відтворення регулюється електронним способом з максимальною точністю, що забезпечує стабільні швидкості.


Заглушений зсередини

Металевий диск в попередніх моделях був вже важчий за будь-який іншого програвач даного класу на ринку, але металеві пластини за своєю суттю мають недолік: резонанс. Технологія TПE (термопластичний еластомер) тепер допомагає повністю  виключити резонанс, а також збільшує вагу до 1,7 кг. Оскільки TПE встановлений на внутрішній стороні диску, рухома енергія також створює ефект маховика. Результат – ще тихіша і безшумна робота з меншим  тремтінням.


Чистий вигляд та нові кольори

Ви не знайдете жодної кнопки, перемикача або напису на корпусі, що забезпечує розкішну естетику. Перемикач швидкості переміщений у нижню частину корпусу, щоб зберегти чистий вигляд, яким відомий Debut.
Debut Carbon EVO не лише позачасовий, пропонуючи традиційні блискучі чорні, білі та червоні покриття або покриття-шпон із горіха з натурального дерева. Повністю новими, унікальними та трендовими є красиво виконані матові покриття у 5 різних варіаціях.

Вибрати свій DEBUT EVO