15/02

Metallica була номінована на Нобелівську премію з музики

Головна

Metallica була номінована на Нобелівську премію з музики

Metallica стала першим метал-колективом, який номінували на таку премію Американська метал-група Metallica стала лауреатом престижної міжнародної премії Polar Music Prize, яку називають “Нобелівською премією з музики”. Про це повідомляє ВВС.

Відомо, що урочиста церемонія нагородження буде проходити в Стокгольмі 14 червня. Примітно, що на захід приїде шведська королівська сім’я.

Metallica стала першим метал-колективом, який номінували на премію Polar Music Prize. Організатори заявляють, що група є легендарною і культової.

Премія також присуджено Національному інституту музики Афганістану та її засновникові Ахмаду Сармасту. Серед попередніх лауреатів премії – Пол Маккартні, Чак Беррі, Бі Бі Кінг. Премія була створена в 1989 році менеджером групи ABBA Стігом Андерсеном. Група сказала, що пожертвує призові гроші своєї благодійної організації “Все в моїх руках”. За останні 30 років Metallica стала однією з найбільших у світі груп, у якої було продано понад 125 мільйонів альбомів.

Їх перші чотири альбоми – Kill ‘Em All, Ride the Lightning, Master of Puppets і And Justice for All – всі вважаються класикою.